Domki wypoczynkowe w Siedlisku Pod Lasem

Siedlisko Pod Lasem ma do zaoferowania Państwu dwa nowe, drewniane 6-osobowe domki. Położone są one na niewielkim wzniesieniu otoczonym z jednej strony lasem i polami, z drugiej – czarującym widokiem na wody Jeziora Wierzbowskiego odległego w promieniu 100 m.
Nad jeziorem mieści się ogólnodostępna plaża z pomostem. Jest to jezioro zamknięte, na którym obowiązuje strefa ciszy, czyli zakaz używania silników spalinowych, co stwarza doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa.
Obok domków znajduje się plac do gry w piłkę lub innych gier i zabaw dla dzieci i dorosłych. Jest też miejsce na ognisko.

Zapraszamy do wynajęcia domku letniskowego w Siedlisku Pod Lasem już od 250 złotych za domek (doba). Cena może się różnić zależnie od pory sezonu i długości pobytu.

Galeria domków z zewnątrz

Galeria wnętrz domków

Zainteresowany / zainteresowana?

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem domku wypoczynkowego prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub o wykonanie połączenia pod numer 503 113 968. Polecamy także nasz Apartament oraz pragniemy poinformować o możliwości przeprowadzenia w Siedlisku Sesji fotograficznej.

Podaj dalej!